Markalar

İCA Mobilya

 1. Home
 2. »
 3. EV & BAHÇE
 4. »
 5. İCA Mobilya
Genel
Adres:
Tatlısu Mah. Arif Ay Sok. No:4 34774 TEM Yanyol Kuzey ATAŞEHİR, İstanbul, Türkiye
Açıklama:

Mobilya ,dekorasyon dünyasına 1990 yılında dış mekan tekstil ürünleri ithalatı ile adım atan İCA Home & Garden dayanıklı dış mekan tekstil ürünlerinin büyük ilgi görmesinin ardından ürün yelpazesine bahçe mobilyaları ve aksesuarları da dahil ederek büyümesini sürdürmüştür.

Bu büyüme ile birlikte yurtiçi ve yurtdışında birçok 5 yıldızlı otel, lüks restourant ve cafeler ile iş ortaklıkları geliştirmiş, dünya çapında ses getiren birçok projeye imza atmıştır.

Profesyonel Contract ekibiyle A+ ve A Müşterilere hizmet veren firmalar ile yaptığı projlerle kendini ispatlamış hala yürütmekte olduğu projelerde de gerekli hizmeti en iyi şekilde muşterilerine sunmaya çalışmaktadır.

1990 yılından itibaren A ve A+ müşteri kitlesine hizmet veren İCA Home & Garden, mobilya sektöründe elit marka algısı ve luxury mağaza konsepti ile sektörde farklılaşarak üst grup perakende mağazacılığını oluşturmuştur.

Dünyanın önde gelen mobilya ve aksesuar markalarının Türkiye temsilciliğini yürüten İCA Home & Garden estetik bakış, kaliteli ürün, life style görsel sunum ve müşteri odaklı servis anlayışı ile farklılığını korumaktadır.

Contract projelerde servis hızının önemini bilen İCA profesyonel ekibiyle hızlı ve kalıcı, satış sonrası hizmetler sunarak alanında öncü firmalardan biri olmuştur.

İCA Home & Garden bünyesinde bulunan home markalarından bazıları: RALPH LAUREN HOME (Amerika), JONATHAN CHARLES (Amerika) , LILLIAN AUGUST (Amerika), SELVA (İtalya), LIGNE ROSET (Fransa), STANLEY (Amerika), ASCENSION LATORRE (İspanya), KELLY HOPPEN HOME (İngiltere), LCI (İtalya).

İCA Home & Garden bünyesinde bulunan Garden markalarından bazıları: GLOSTER (İngitere), EMU (İtalya), FAST (İtalya), FIM (İtalya), SUNBRELLA (Amerika), LIRO (Almanya), WHITECRAFT (Amerika).

Türkiye de üst gelir gruplarına yönelik özel contract projeler ile yapılanan İCA, ilerleyen süreçte bünyesinde bulunan Home ve Garden markaları ile contract grubunda, konsept projeler ile sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Kategori Listesi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yöneticiye mesaj gönder

  2 yorum bulundu “Markalar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites