Ana Sayfa Yayın Ağımız

Yayın Ağımız

jewelleryistanbul.com

Ülkemizin en geniş bilgi tabanlı mücevher, takı ve saat portalı.

Ülkemizin takı ve mücevherat alanındaki en ünlü markaları, tasarımcıları hakkında en son haberlere buradan ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye distribütörlerinin ülkemizde satışa sunduğu son model saatler hakkında haberlere yine buradan ulaşabilirsiniz.

Projenin Amacı:

Ülkemizdeki altın, gümüş, mücevher, değerli ve yarı değerli taşlardan, aksesuar ve saat sektörü ile ilgili konularda faaliyet gösteren firmaların internet teknolojisinden yüksek oranda yararlanarak, portal sayesinde ülkemizdeki ve dünyadaki konuyla ilgili tüm kişi/kuruluşlara tanıtımının yapılması.

Kimler Yararlanabilir?

Altın, gümüş, pırlanta gibi değerli ve yarı değerli taşlı takı imalatçıları, değerli ve yarı değerli taş üreticileri, saat üretici ve distribütörleri, mücevherat üretimi ile ilgili malzeme ve ekipman üretici ve distribütörleri, aksesuar ve vitrin malzemesi üreticileri/tüccarları, kuyumcu yazılımları, güvenlik araçları, sektörel medya, dernek ve kurumlar.

Ülkemizin en geniş bilgi tabanlı kuyum, takı ve saat portalı.

Takı, mücevher ve saat marka haberleri.

worldweddingguide.com

Ülkemizin yurt dışında en tanınmış düğün ve evlilik hazırlıkları rehberidir.

Düğün ve evlilik hazırlıkları yapan gelin ve damat adaylarının tüm ihtiyaçlarıyla ilgili haber ve makalelere ulaşabilecekleri bir ortamdır.

Projenin Amacı:

Ülkemizdeki düğün ve evlilik hazırlıkları sektörü ile ilgili konularda faaliyet gösteren firmaların internet teknolojisinden yüksek oranda yararlanarak, portal sayesinde ülkemizdeki ve dünyadaki konuyla ilgili tüm kişi/kuruluşlara tanıtımının yapılması.

Kimler Yararlanabilir?

Gelinlikçiler, abiyeciler ve moda evleri, damatlık üreticileri, çiçekçiler, düğün organizasyon firmaları, düğün fotoğrafçıları, pastahaneler, iç çamaşır üreticileri, gelin takı ve alyans üreticileri, davetiye baskı firmaları, düğün mekanları, oteller ve balayı destinasyonları, seyahat acentaları ve tur şirketleri, araba kiralama firmaları, hediye üreticileri, ev tekstil ürünleri üreticileri, dans dersi verenler, DJ ve müzik firmaları, çeyizlikçiler, kuaförler, makyözler, mobilya üreticileri, ev dekorasyon firmaları, mimarlar, bankalar ve finans kuruluşları.

Düğün ve evlilik hazırlıkları yapan gelin ve damat adaylarının tüm ihtiyaçlarıyla ilgili haber ve nakalelere ulaşabilieckleri bir ortamdır.

Düğün ve evlilik hazırlıkları rehberi.

jewelrytrendsetter.com

jewelrytrendsetter.com mücevher ve saat sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası kurum ve firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

jewelrytrendsetter.com mücevher ve takı üretimine ilişkin altın, gümüş, elmas, değerli ve yarı değerli taşlar, kıymetli taş ve yarı değerli taş üreticileri, saat üretici ve distribütörleri, yan sanayi malzeme ve ekipman üreticiler, kuyumcu yazılımları, güvenlik araçları, vitrin malzemeleri ve aksesuarlar, sektörel dergiler, dernek ve kuruluşların iletişimlerinin, haber ve basın bültenlerinin yayınlanabileceği bir dizindir.

jewelrytrendsetter.com mücevher sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası kurum ve firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

İngilizce yayın yapan mücevher ve saat dizinidir.

weddingtrendsetter.com

weddingtrendsetter.com evlilik ve düğün sektörü haberleri ile ilgili yerel ve uluslararası firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

weddingtrendsetter.com özellikle gelinlik, damatlık, davetiye, nedime elbiseler, düğün takıları, saat, alyanslar, düğün pastaları, balayı alternatifleri, düğün organizayonları, vs konularında çalışan firmaların iletişim , haber ve basın bültenlerinin yayınlandığı uluslararası bir platformdur.

Gelin ve damatlar yorucu geçen evlilik hazırlıkları süresini weddingtrendsetter.com ile çok daha kolay atlatabilirler. Aynı zamanda şirketler ürün ve hizmetlerini uluslararası alanda tanıtım imkanı ve yeni pazarlama fırsatı bulabilirler. weddinggtrendsetter.com Gelin ve Damatlar için vazgeçilmez bir referans kaynağıdır.

weddingtrendsetter.com evlilik ve düğün sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde bir dizindir.

Düğün ve evlilik hazırlıklarına yönelik İngilizce yayın yapan dizindir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites