Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Moda ve lüks ihtiyaçların trendlerinin belirlendiği, tüm dünyayla paylaşıldığı yeni İnternet Platformu www.theTrendandStyle.com’a hoş geldiniz…

Somut Medya İnternet Ltd. bünyesinde verdiğimiz İnternet Danışmanlığı hizmetimizin başarılı bir başlangıç noktası olan www.jewelleryistanbul.com‘un elde ettiği başarıyı www.WorldWeddingGuide.com ile devam ettirerek www.theTrendandStyle.com sitesini oluşturduk.

Her biri kendi alnında niş birer organizasyon olan sitelerimizde , konusunda lider ve yenilikçi markaları tanıtmaya devam ederken, gerçekten başarılı çalışmalar imza atarak bağlı bulundukları (yer aldıkları) sektörde ön sıralara çıkan firmaları da desteklemeyi amaç edindik.

Sadece firmadan firmaya (B2B) ticaret olanaklarını değil, aynı zamanda firmadan tüketicilere (B2C) doğru ticaretinde gelişmesine yönelik olarak tasarlanan sitemizde , münferit ziyaretçiler üye olan firmalar ve ürünleri hakkında yorumlarını bırakabilecekler. Ziyaretçilerimiz yorum bölümümüz kanalıyla moda dünyasındaki trendler hakkında fikir alış-verişinde bulunabilecekler.

Üyelik işlemleri tamamlanan firmalar, kendilerini ve ürün/hizmetlerini tanıtan detaylı bir yazıyı , tüm iletişim bilgilerini , logolarıyla birlikte yayımlarken, diledikleri anda değiştirebilecekleri ürün görselleriyle marka bilinirliklerini artırabileceklerdir. Katılımcılarımız, üyelikleri müddetince firma ve ürün/hizmetleri hakkında hazırlayacakları basın bültenlerini ilave ücret ödemeksizin sitemizde yayımlayabilecekler.

Kiralayabilecekleri reklam alanlarımızla kendilerini tüm dünyadan ziyaretçilerimize ön sıralarda tanıtma şansına kavuşacaklar.

Arka planda sürekli olarak devam eden Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarımız sayesinde , sınır tanımayan İnternet Dünyası’nda bulunabilirliklerini artıracaklar, kurumsal sitelerine daha fazla ziyaretçi çekebileceklerdir. Tanıtım ve reklam maliyetlerini düşürürken, satış ve bilinirliklerini arttırabilecekler.

Sitemiz içeriğini Yaşam Tarzı, Yüksek Teknoloji, Seyahat ve Lüks Tüketim Maddeleri şeklinde özetleyebiliriz. Yukarıda sayılmış ana başlıklarla alakalı alt başlıklar ile konular detaylandırılmaktadır.

Lüks tatil beldelerinden, dünyaca tanınmış SPA merkezlerine, ses ve görüntü aletlerindeki son gelişmelerden, son teknolojiyle üretilmiş motorlu araçlara, tasarım harikası mücevherlerden , haute couture çalışmalara geniş bir yelpaze sizleri bekliyor.

Vakit geçirmeden Moda ve Trendin belirlendiği yeni dünyadaki yerinizi alın !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites