Markalar

Fakir

 1. Home
 2. »
 3. EV & BAHÇE
 4. »
 5. Fakir
Genel
Adres:
Meşrutiyet Cd. No: 43 Tepebaşı 34430, İstanbul, Türkiye
Açıklama:

Dünyada ev temizliği ve hijyen denince akla gelen ilk markalardan biri olan Fakir, H. Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında Almanya Stuttgart’ta kuruldu.

“Fakir” markası Almanca’da aile anlamına gelen Familie ve kurucusunun soyadı Kicherer’in birleşmesinden doğdu.

Kurulduğu günden bu yana teknolojiyi evlerimize taşımayı görev edinen Fakir, hayatımıza yenilikler katmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisiyle Fakir Hausgerate, pazarın öncü markalarından biri!

Alman Mühendisler tarafından geliştirilen ve Almanya’daki Vaihingen/Enz’deki üretim ve AR-GE merkezinde bulunan Fakir Elektrikli Ev Aletleri, Dünyada 106 ülkede satışa sunuluyor.

1985 yılında alınan büyüme kararı ile birlikte Fakir Elektrikli Ev Aletleri; Saruhan Şirketler Grubu güvencesiyle Türkiye pazarına girerek Türk tüketicisiyle buluştu.

Ürün Gamı

Türkiye pazarına ilk olarak yağlı radyatörler ve halı yıkama makineleriyle giriş yapan markanın ürün gamında bugün 150’nin üzerinde çeşit bulunuyor.

Kuru, sulu ve buharlı süpürgeler, şarjlı el süpürgeleri, buharlı temizleyiciler, halı yıkama makineleri, mutfak aletleri, ütüler, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri, hava nemlendiriciler, hava temizleyiciler, nem alma cihazları, fanlı ısıtıcılar, basküller, çamaşır kurutucular, vantilatörler ve şofbenler markanın geniş ürün gamında yer alan ürünler.

Kısa zamanda Türkiye’nin sevilen ve güvenilen markası olmayı başaran Fakir Hausgerate, tam 27 yıldır kaliteden ödün vermeden üstün Alman Teknolojisini Türk tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

AR-GE

Büyüyen Avrupa pazarı ve hızla değişen teknolojiye ayak uyduran Fakir, yüksek değerli ürünleriyle kendine özgü bir kalite ve güvenilirlik profili yakalamayı hızla başardı. Bu başarıda yenilikçi planlamalarıyla şirket yönetiminin, yoğun araştırmalarıyla AR-GE departmanının ve yüksek motivasyonuyla uzman çalışanlarının katkısı büyük.

AR-GE departmanı yeni konseptlerin hızla hayata geçirilmesini ve mevcut ürünlerin teknik olarak gelişimini sağlıyor. Sıkı kalite yönetimi, detaylı planlanmış lojistik sistemi, yüksek güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti markanın bugünlere uzanan başarılı hikayesinin arkasındaki önemli detaylar.

Modern ve sorumluluk sahibi bir marka olan Fakir, kendisini çevreleyen sosyal ve ticari gelişimlerin farkında olarak müşterilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine en uygun şekilde cevap veriyor. Fakir, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine teknolojisi yüksek ürünler sunan bir marka olarak biliniyor.

Fakir, Türkiye pazarına girdiği günden beri sektörde öncü ve inovatif marka kimliğiyle tanınıyor. Dünyanın önde gelen araştırma şirketlerinin açıkladığı veriler Türkiye’de elektrikli ve şarjlı süpürgede pazar liderinin Fakir Hausgerate olduğunu söylüyor.

Fakir Plus Servisler

Bugün Türkiye’de 5 Bölge Müdürlüğü bulunan Fakir Hausgerate; bayi ağı, corner’lar, Fakir Shop’lar, yerel ve ulusal zincir marketler olmak üzere yaklaşık 3.500 satış noktasında tüketicileriyle buluşuyor.

Satış Sonrası Hizmetler konusunu da kapsamlı olarak ele alan ve tüm Türkiye genelinde yaygın bir servis ağına sahip Fakir, son yıllarda kurduğu Fakir Plus Servisler’le tüketicilerine verdiği önemi bir kez daha kanıtlamış oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yöneticiye mesaj gönder

  2 yorum bulundu “Markalar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites