Markalar

Dora Alyans & Mücevher

 1. Home
 2. »
 3. MÜCEVHER & SAAT
 4. »
 5. Alyans
 6. »
 7. Dora Alyans & Mücevher
Genel
Adres:
İstanbul, Türkiye
Açıklama:

Kaliteli Alyansı mı arıyorsunuz?
Alyansım yıllar boyunca ilk aldığım zamanki gibi görünsün mü diyorsunuz?
Gün boyu ve yıllarca taktığım alyansım rahat olsun mu istiyorsunuz?

O zaman, doğru adrestesiniz.
Bizim işimiz alyans, bizim işimiz "En Kaliteli Alyans".

1994 yılından kuruluşundan beri, dünyanın önde gelen yüzük üreticileri arasında sayılan Dora, bugün ABD ve Avustralya'nın en bilinen alyans markalarından biridir.

Dora International, her zaman en yüksek kaliteli alyansı üretme hedefi ile sürekli teknoloji yatırımları, yeni modelleri, aralıksız yürüttüğü ürün ve hizmet kalite çalışmaları ile farklılaşmakta.

Sahip olduğu patentli ürünleri ve tescilli markaları ile Dora International marka ve koleksiyonlarını, bugün 5 kıtada 47 ülkede 3000'e yakın mağazada bulmak mümkün.Uluslar arası web sitesini www.dorarings.com 'dan ziyaret edebilirsiniz.

Distribütörlükler kanalı ile kurduğu satış organizasyonunun son halkası olarak Dora Türkiye distribütörü, 2011 yılı itibarı ile faaliyete geçmiştir.

Nedir Dora'yı farklı kılan?

Kalite: En yüksek teknoloji ve usta el işçiliğinin birleşimi ile üretilen hatasız yüzükler, yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile kaliteli ürün, satış ve satış sonrası hizmetler,

Görüntü: Kullanılan madenin ve taşın kalitesi ve modelinin zerafeti ile dikkat çeken görünüm,

Rahatlık: Özel üretim teknikleri ile sanki parmağınızda yüzük yok hissi,

Tasarım Gücü: Binlerce mevcut model seçeneğine sahip olmanın yanısıra, hayalinizdeki alyansı tasarlamakta size Dora tasarımcıları,

Maden ve Taş Çeşitliliği: Tercih ettiğiniz yüzüğü sadece altın değil, talebiniz üzerine platin, paladyum, titanyum ve çelik gibi farklı madenler ile de üretebilme kabiliyeti ve özel sipariş taş isteklerinize yanıt verebilmesi,

Güven: Tüm Dora ürünlerinde her türlü üretim hatalarına karşı ömür boyu garanti.

Türkiye'nin En Büyük Alyans Mağazası

Dora Türkiye, 2011 yılı itibarı ile, Dora International'ın tüm markalarının resmi distribütörü olarak faaliyetine başladı. Sadece Dora markası ve Dora koleksiyonlarının alyans, tektaş, tamtur ve erkek yüzüklerinin bulunduğu mağazamız 7000'den fazla model seçeneği ile Türkiye'nin en büyük alyans mağazası olma özelliğine sahiptir.Ayrıca mağazamızda bir çok farklı tasarımlarda kolye, küpe, bileklik gibi pırlantalı ürünler bulunmaktadır.

Kategori Listesi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yöneticiye mesaj gönder

  2 yorum bulundu “Markalar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites