Markalar

Permun Saat

 1. Home
 2. »
 3. MÜCEVHER & SAAT
 4. »
 5. Erkek Saat
 6. »
 7. Permun Saat
Genel
Adres:
Korupark Alışveriş Merkezi Adnan Menderes Mahallesi Mudanya Caddesi K.1 N.86 Osmangazi-Bursa/Türkiye, Bursa, Türkiye
Açıklama:

Her şey 1979 yılında başladı...

Saat dünyasının güvenilir markalarından Pırlant'ın kurucu ortakları arasında yer alan Mustafa Akpınar, Pırlant ile yola çıktığı 1979 yılından itibaren hep saatlerle iç içe oldu, onlarla anıldı... Bursa'ya ilk defa gelmesini sağladığı dünyanın en seçkin saat markaları ile lüks saat kültürünün Bursa'da yerleşmesinde önemli rol oynadı. Saat denince akla ilk gelen isimlerden oldu.

Müşterilerinin sadık birer dosta dönüşmesini sağlayan yüksek iletişim becerisi ile Bursalı bütün saat meraklılarının gönlünü ve güvenini kazanan Mustafa Akpınar, sıra dışı ikramlarla süslediği servisleriyle saat alışverişini vazgeçilmez bir lükse dönüştüren bir çok değerin ortaya çıkmasında öncü oldu. Mustafa Akpınar, şimdi bu güçlü bağları daha da ileri taşıyacağı bir adım attı ve dostları ile daha samimi alışverişler gerçekleştirebileceği bir atmosfer için yepyeni bir marka kurdu: PERMUN...

Hayatı süsleyen yüksek zevkler, eşsiz bir zaman parçası için artık bu ismin altında buluşuyor.

O tanıdık güven duygusu, bildik lüks algısı, alışık olduğunuz yüksek standartlar farklı kapılardan geçerek Permun'un şık konseptini oluşturuyor. Saat ve mücevher alışverişlerinizin her anında duyacağınız gönül rahatlığı bu inanılmaz konseptin içten dışa yayılan en değerli parçası.

Aslını, dostları bildiği müşterilerinden alan orijinal zevklerin yansıması saat ve aksesuarların ve büyüleyici mücevherlerin yeri Permun, Bursa Korupark Alışveriş Merkezi birinci katta hizmet veriyor. Aslında Bursalı üst düzey saat tutkunları bu mağazayı yakından tanıyor. Mustafa Akpınar yönetiminde bugüne kadar Pırlant adı ile hizmet veren mağaza, bu önemli girişimin bir parçası olarak adını PERMUN olarak değiştirdi. Değişmeyen tek şey Mustafa Bey'in yüksek saat kültürü ve tüm personelde hissedilen sıcaklık, samimiyet, bilgi ve beraberinde gelen güven...

Yine aynı yakın ilgi, yılların tecrübesi ve bilgisi ile doğru mesafeden tam hedefini bulan sağlam öneriler, en iyi saat markalarını sunan zengin vitrin ve hep büyüyen mutlu alışverişler... Saat tutkunlarını bu değerlere alıştıran özel anlayış şık bir hareketle şimdi daha da özelleşti.

Vitrinlerinde her yerde bulamayacağınız Cartier, Franck Muller, Carl F. Bucherer, Omega, Hermes, Corum, Oris gibi dünyanın en seçkin saat markalarına yer veren Permun, Mont Blanc, Saint Dupont, Montegrappa, Omas gibi sayılı kalem ve aksesuar markalarını da dostlarına sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yöneticiye mesaj gönder

  2 yorum bulundu “Markalar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites