Markalar

Maya Saat

 1. Home
 2. »
 3. MÜCEVHER & SAAT
 4. »
 5. Erkek Saat
 6. »
 7. Maya Saat
Genel
Adres:
19 Mayıs Caddesi Dr İsmet Öztürk Sokak No : 3 Elit Plaza Kat : 1 Daire : 1 Şişli, İstanbul, Türkiye
Açıklama:

1883’ten günümüze gelen İsviçreli saat üreticisi Alpina, cesurca tasarlanmış sportif saatler üretir. Markanın temel stratejisi, genç saat severlere ulaşabilmek adına lüks ve sportif tarza sahip bu saatleri erişebilir fiyatlara üretmektir.

Alpina markası saf tutkudan ibarettir. Saatin oluşum sürecindeki ilk tasarım anından kapsamlı kalite kontrole, kendi kalibresini geliştirip üretmeden nihai montajlara kadar her aşama fabrikanın bünyesinde yapıldığı için entegre bir üretim sistemine sahiptir. Saatlerinin maksimum kalite ve uzun ömürlülük beklentisini karşılayabilmek için bir yandan son teknoloji ürünü cihazlara yüklü yatırımlar yapılmasına rağmen, diğer bir yandan her bir saat yüksek nitelikli teknisyenlerden oluşan ekibin sanatkâr elleri tarafından bir araya getirilir.

Üretimi tamamlanan her bir saat ortak bir takım karakteristik özelliklere sahiptir; doğruluk, okunabilirlik, şok ve suya dayanıklılık, sağlamlık ve güvenilirlik. Alpina, yaratıcılığını ve benzersiz değerlerini tüketicilere daha iyi sunabilmek için sürekli olarak yeniliklerin takipçisidir. Markanın Cenevre’de bulunan, yetenekli ekibine en iyi çalışma koşullarını sunduğu modern fabrikası, en kaliteli saatlerin her gün yeni sahiplerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Frédérique Constant günümüzün önde gelen İsviçre saat üreticileri arasında yer alan bir markadır. Özel bir aile şirketi olan firma, bu saygın konumunu 1991 yılındaki ilk ürün lansmanından bugüne iyi planlamış ve uygulanmış büyüme stratejileri sayesinde başarıyla elde etmiştir.

Frédérique Constant, Peter Stas ve eşi Aletta tarafından bugün “erişilebilir lüks” olarak tanımlanan kategoride saatler üretmeyi hedef alarak 1988 yılında Cenevre’de kuruldu. Uygun fiyatlara üstün kalitede saatler sunan Frédérique Constant, her geçen yıl, İsviçre saatçilik sektöründe daha da önemli bir oyuncu haline geldi.

Halen bağımsız bir aile şirketi olan Frédérique Constant’ın, Cenevre’de bulunan ultra modern fabrikası, geçtiğimiz yıl 128.000 adet saat üretimine ulaştı. Tüm Frédérique Constant saatler, yüksek kaliteleri, tasarımları ve hassaslıkları ile tanımlanır. Her bir saat el emeği ile bir araya getirilir ve maksimum kaliteyi sağlayabilmek için son teknoloji cihazlarla sıkı kontrollerden geçirilir. 2004 yılından beri Frédérique Constant, İsviçre’nin az sayıdaki gerçek ‘kalibre üreticilerinden’ biri olarak nitelendirilmektedir.

Şirketin ‘Live your Passion’ sloganı kurucularının hayata bakış açılarını ortaya koymakta ve bu felsefe, markanın sponsoru olduğu sayısız saygın etkinlik aracılığı ile saat severlere yansıtılmaya çalışılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yöneticiye mesaj gönder

  2 yorum bulundu “Markalar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites