Markalar

Oryum Jewelry – Franco Fontana

Anasayfa » Oryum Jewelry – Franco Fontana
Genel
Adres:
Vezirhan Cad.No.27, Çemberlitaş, İstanbul, Türkiye
Açıklama:

Cazibe, şıklık ve ışıltı….

Oryum kuyumculuk, 1980 yılından bugüne İddialı ve yenilikçi tasarımları ile öne çıkan Franco Fontana Markası ile Rönesansın etkisinde gelişen İtalyan mücevher geleneğini günümüz teknolojisi ile birleştirerek, özel mücevher koleksiyonlarını dünya ile buluşturmaktadır.
Franco Fontana markasının temellerini yenilik, kalite ve mükemmellik anlayışı oluşturmaktadır. Bu anlayış tasarım, üretim, yurt dışı operasyon, pazarlama ve satış sonrası hizmet süreçlerinin tamamını kapsayarak müşteri memnuniyetini esas alınmaktadır.
Marka koleksiyonları Türkiye ve İtalya'da olmak üzere iki ayrı koldan hazırlanmaktadır.
Franco Fontana, İtalya ofisi ile yeni trendleri ve üretim teknolojilerini takip ederek her yıl İtalya'da özel bir koleksiyon hazırlatmaktadır. Bu özel koleksiyonlar, yaratıcı tasarımların, İtalya'daki atölyelerde ileri teknikler kullanılarak üretilmesiyle ortaya çıkmaktadır.
Türkiye'de tasarımı yapılan her daim değerli, tasarımlarıyla dikkat çeken mücevherlerden oluşturulan koleksiyon, özel kesim doğal taşlar ve pırlanta ile bezenerek, benzersiz bir işçilikle üretilmektedir.
Franco Fontana her yıl koleksiyonlarını bu iki üretim hattı ve günün trendlerin oluşumuna öncü olma misyonunu ile yenileyerek Türkiye ve Dünya genelindeki satış noktaları, bölge temsilcilikleri ve mağazalarında yeni koleksiyonlarını mücevher tutkunları ile buluşturmaktadır.

Firma Yetkilisi:Müşteri İlişkileri
Web Sayfası:Franco Fontana
Liste Etiketleri:              
Bilgiler
Telefon:0 212 526 37 57
Faks:0 212 513 88 73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Listeleme sahibine mesaj gönder

2 thoughts on “Markalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites