1446 updated post view 386

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Expo Riva Schuh

13 Haziran 2015 - 16 Haziran 2015

Expo Riva Ayakkabı fuarı özellikle Avrupa’nın hacimli tüm üreticilerin buluşma noktasıdır. Önde gelen uluslararası fuarlardan olup, özellikle orta sınıf segmentine hitap eder.

Expo Riva Ayakkabı fuarı dünyanın dört bir yanından gelen alıcı ve satışı şirketlerin uluslararası buluştuğu ve etkileşim halinde oldukları bir platformdur.

Hepimizin bildiği gibi İtalya Ayakkabının kalbidir, burada ayakkabının en klasını bulmak hiç zor değil. Son yıllarda fuarının katılımcı firmalarına bakıldığında Hindistan, Çin ve Brezilya gibi ülkelerinde ayakkabı pazarında büyük ölçüde rol aldığını görebiliriz.

Fuarda önümüzdeki yılın tasarımlarını trendlerini görmek ve siparişler konusunda bir planlama yapmak için idealdir. Özellikle bu fuar katılımcıları çok yenilikçi özelliklere sahip olup, hızlı üretim ve stok seçenekleri ile sezon takvimlerine göre çalışmaktalar.
Katılımcı firmalar Expo Riva Ayakkabı fuarında uluslararası pazar eğilimleri analiz ediyor, markalarına katma değer sağlamak için her yıl bu platformda bulunuyor.

Detaylar

Başlangıç:
13 Haziran 2015
Bitiş:
16 Haziran 2015
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
www.exporivaschuh.it

Mekan

Riva del Garda Quartiere Fieristico
Garda,Italy+ Google Haritalar
Telefon:
+39 0464 520000
Website:
www.exporivaschuh.it
Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites