1461 updated post view 456

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Capsule Las Vegas

17 Ağustos 2015 - 19 Ağustos 2015

Capsule Las Vegas fuarı, moda endüstrisinin belkide en ünlü olanlardandır. Farklı olan gerçekten iyidir, felsefesi ile yola çıkan organizasyon, yılda 10 kez farklı 3 şehirde giyim ve aksesuar markalarını biraraya getirip, uluslararası bir moda festivali yaşatmakta ve moda sektörü buradaki topluluk ile şekillenmekte.

Moda danışmanları Capsule fuarında arz ve talep oluşturmak, küresel moda ve epitomise giysiler konusunda vizyon geliştirmek ile yıllar önce yola çıkmışlar ve şimdi her yıl artan katılımcı ve ziyaretçi grafiği ile haklı gurur duymakla.

Capsule moda sektöründe en prestijli en saygın moda fuar ünvanına sahiptir. Organizasyon ekibi yaptığı araştırmalar ile en yenilikçi, bağımsız vizyoner markaları fuara davet eder. Gerçekten burada bulunmak için öncelikle çok kaliteli üretim yapıyor olmak lazım. Creme de la creme dediğimiz alanlarında seçilmiş iş yapan kişi ve markalar burada buluşmakta. Dünyanın en ünlü tasarımcıları Capsule fuarına mutlaka katılır ve firmalar ile iletişim halinde olurlar.

Detaylar

Başlangıç:
17 Ağustos 2015
Bitiş:
19 Ağustos 2015
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
www.capsuleshow.com

Mekan

Venetian Hotel
Las Vegas,ABD+ Google Haritalar
Telefon:
+1 212 206 8310
Website:
www.capsuleshow.com
Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites