1459 updated post view 503

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Bubble London

12 Temmuz 2015 - 13 Temmuz 2015

Bubble London Çoçuk fuarı dünyanın en iyi alıcılarına koleksiyonlarınızı sunmak için mükemmel bir platform.

Bu seçkin fuar size çoçuk giyim endüstrisinin en önemli markaları ve büyük perakendecileri bir çatı altında buluşmasını sağlar. Yanı sıra en yenilikçi ve yaratıcı markalar sizler için ilham verici harika defileler hazırlamakta ve Bubble Londra katılımcıları kapsamlı pazarlama aktivasyonu sayesinde tüm çoçuk tekstil sektörüne ulaşmanızı sağlamakta.

Katılımcılardan bazıları: Big Fish, Babidu, Bufi, Country Kids, Doodle Do, Froddo, Le MU, Maxomorra, Horses of the Wild, Tartaleta, Toby Tiger, Bob & Blossom, Pixie Dixie, Mummys Sweet Love, The Little Tailor, Smafolk, Pigeon

Bubble Londra organizasyon ekibi fuarı her daim geleceğe taşımakla meşgul, her yıl artan katılımcı grafiği ile yeni koleksiyonlar ve çoçuk moda sektöründe gelişen trendleri saptayarak her yıl Ocak ve Temmuz aylarında harika bir network oluşturmaktalar.

Her fuarda çoçuk giyim sanayinin en az 280 baş rol oyuncu firmaları katılım sağlayarak, çoçuk modasını, aksesuarları, hediyelik eşya ürünlerini perakencilere ulaştırmaktalar.

Katılımcı firmalar genelde fuarda %85 satış grafiği ile çok iyi başarılar elde ettikleri için daima gelecek fuarlara iştirak etmekten kaçınmıyorlar.
Yeni tasarım ve uluslararası markaları görmek ve yeni iş bağlantıları kurmak için bu fuar sizin içinde harika bir fırsat.

Detaylar

Başlangıç:
12 Temmuz 2015
Bitiş:
13 Temmuz 2015
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
www.bubblelondon.com

Mekan

Business Design Centre
Londra,United Kingdom+ Google Haritalar
Telefon:
+44 01 48 48 46 069
Website:
www.bubblelondon.com
Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites